Please, assign a menu
Get In Touch
541 Melville Ave, Palo Alto, CA 94301,
ask@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.705.5448
Work Inquiries
work@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.306.6725
Geri

Sektörlerimiz

Sürekli Mükemmellik

Teknoloji ve Medya

Günümüzde teknolojinin hayatımıza dokunmadığı hiçbir yanı yok. Ancak teknoloji sektöründeki pek çok şirket, tüm paydaşlarıyla nasıl etkili bir şekilde iletişim kuracağını bilmiyor ve kendilerini zorlu düzenleme ve itibar zorluklarıyla karşı karşıya buluyor. 20 DK’nın teknoloji uygulaması, güçlü marka mimarileri oluşturarak, paydaş katılımına yönelik 360° yaklaşımları yöneterek, karmaşık küresel ekosistemi anlayarak, yeni pazar fırsatlarından yararlanarak ve tehditleri azaltarak müşterilerin bu zorlukların üstesinden gelmesine yardımcı olur.

Bir teknoloji devrimi dünyayı kasıp kavuruyor ve teknoloji sektöründeki değişimin hızı, hızlı uyum sağlama ihtiyacının hayati önem taşıdığı anlamına geliyor. Dünyanın dört bir yanındaki üye firmaların uzmanları, bu gelişen çalışma ortamının, teknoloji şirketlerinin karşı karşıya olduğu temel sorunlara ilişkin bilgi ve deneyim gerektirdiğini anlıyor. Fikri mülkiyete değer vermekten karmaşık uyumluluk sorunlarına, veri güvenliğinden iş süreci modellemeye kadar profesyonellerimiz, her kuruluşun ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanmış etkili, stratejik ve operasyonel çözümler sunar. “Uluslararası hedeflerinizi gerçekleştirmek.”

20 DK’nın teknoloji ekibi tüketici elektroniği, mobil ve kablosuz teknoloji, kurumsal yazılım, tasarım, 3D ve sanal ortamlar, yapay zeka, bilgisayarlı görme teknolojileri Ar-Ge, görüntü ve video indeksleme ve arama, robotik, sistem mimarisi ve mühendisliği, eğitim sistemleri, sensörler, görüntüleme teknolojileri, siber güvenlik, biyoinformatik ve hesaplamalı biyoloji, yüksek güvence sistemleri, bilgi işlemleri, yazılım mühendisliği, iletişim ve ağ oluşturma, yurt güvenliği ve milli savunma, mobil cihaz uygulamaları, konuşma – dil ve ses, dijital sağlık, BT hizmetleri, büyük veri ve çok daha fazlası.

Birçoğumuz teknoloji sektöründe etki sahibi olan, çeşitli profesyonellerden oluşan ekibiz, müşterilerin itibarını olumlu yönde etkileyen, satışları artıran, pazar erişimini kolaylaştıran, düzenleyici baskıyı ortadan kaldıran ve ürün tercihini yönlendiren entegre stratejiler tasarlama ve uygulama konusunda uzmanız. Giderek birbirine bağlı, dinamik ve talepkar hale gelen bu dünyada, müşterilerimizin gelişen iş modellerinin nüanslarını anlıyoruz.

Teknoloji sektöründeki değişimin hızı, hızlı uyum sağlama ihtiyacının hayati önem taşıdığı anlamına geliyor.

Bilgisayar bilimi ve yapay zekanın ileri görüşlü vaadini yerine getiriyoruz.

Profesyonel Çeviri

Tercüme Hizmetleri

20 DK Profesyonel Çeviri, birçok Fortune 500® şirketi de dahil olmak üzere dünya çapındaki şirketlere profesyonel çeviri hizmetleri sunmaktadır. İş iletişiminde uzmanlaşarak, profesyonel sonuçlara ihtiyaç duyulduğunda doğru dil çevirisi sağlıyoruz.

İş iletişimi, ayrıntılara özel dikkat gerektirir: Çevrilmiş metin, yeni pazarlarda her türlü iletişim çabasının ön saflarında yer alacak ve bir şirketin müşteriler, tedarikçiler ve çalışanlar tarafından nasıl algılandığı üzerinde önemli bir etkiye sahip olacaktır.

20 DK Profesyonel Çeviri‘de projeniz, pazarlama, hukuk, tıp, insan kaynakları, teknoloji ve daha birçok alanda uzman bir ekip tarafından yürütülür. Profesyonel çevirmen ekiplerimiz yalnızca kendi ana dillerine çeviri yapar ve yalnızca sektörünüzde çeviri konusunda kapsamlı deneyime sahip olmaları durumunda projenize atanırlar.

ABD ve Uluslararası pazarlar çok dilli ortamlardır. Misyonumuz, rakipsiz kalite ve güvenilirlikle dil engelini aşarak şirketinize rekabet avantajı kazandırmaktır.

Pazarlama materyallerinin, sözleşmelerin, kılavuzların, raporların ve her türlü iş belgesinin tercümesi söz konusu olduğunda, çok dilli iletişiminizde 20 DK Profesyonel Tercüme’ye güvenin.

Doğruluk ve güvenilirlik, profesyonel çevirmenin insani dokunuşuyla sağlanır.

Yönetim Stratejisi

Profesyonel Danışmanlık

Bilgi teknolojisi çoğu kuruluşa güç verir ve birçok yeni (hizmet) yeniliğin sunulmasında etkili olmuştur. Aynı zamanda IT sistemleri, çoğu zaman doğrudan insan müdahalesi olmadan sayısız iş ve operasyonel süreci yürütür. Müşterileri ve personeli yanlış hizalanmış sistemlerin katılığına bağlı kalmaya zorlamak yerine, daha iyi müşteri hizmeti veya deneyimi elde etmek için IT yeteneklerini kullanmanın zorluğu burada yatmaktadır.

Operasyonel performansı artıran, müşteri işlemlerini yakalayan, pazarlama ve iletişimi destekleyen sistemlere yıllarca yatırım yaptıktan sonra kuruluşlar, dikkatlerini müşterilere ve müşteri deneyimine çeviriyor. Bu odak değişikliğiyle birlikte, müşteri ihtiyaçlarını ve isteklerini daha iyi çekmek ve elde tutmak için sistem ve süreçlerin daha iyi yakalanması, desteklenmesi ve tahmin edilmesi ihtiyacı ortaya çıkıyor.

20 DK, en yüksek düzeyde doğruluğu temel alan ölçüm odaklı çözümler sunmak için Türkiye endüstrisiyle birlikte çalışıyor. Bilgimiz 20 DK‘nın Türkiye ölçüm standartlarının geliştirilmesi ve sürdürülmesindeki rolünden gelmektedir. Deneyimimiz, 10 yılı aşkın bir süredir zorlu sorunları çözmek için bu bilgiyi uygulamak üzere işletmelerle çalışmamızdan kaynaklanmaktadır.

Müşterilerimiz arasında danışmanlar (yönetici, IT, işe alım), avukatlar, mimarlar, mülk danışmanları, eksperler, muhasebeciler, yazılım geliştiriciler ve diğer profesyoneller bulunmaktadır.

Birinci Sınıf Eğitim

Uluslararası Eğitmenler

20 DK Eğitim, birinci sınıf, bire bir ve grup özel ders alanında lider bir sağlayıcıdır. Son derece aranan akademisyenlerden oluşan ağımız, çoğu durumda kendini işine adamış profesyonel eğitmenlerden oluşmaktadır ve müşterilerimiz, dünya çapında Türkiye’de eğitim almış en büyük eğitmen ağına erişime sahiptir. Matematik, İngilizce, fen bilimleri, tarih, sosyoloji, sanat, müzik, bilgi teknolojisi, coğrafya, satranç, kimya, fizik, biyoloji gibi çeşitli akademik konularda en yüksek kalitede eğitim hizmetleri sunan seçkin deneyimli öğretmenlerden oluşan bir ağ.

Belki de 20 DK Eğitim gibi bir kurum aracılığıyla eğitmen bulmanın en büyük faydası kalite güvencesidir. Güven bizim için önemlidir ve bunun sonucunda Türkiye’deki en sıkı eğitmen inceleme süreçlerinden birine sahibiz.

Öğrenimden en iyi şekilde yararlanmak dikkatli planlama ve içgörü gerektirir. 20 DK Eğitim, ebeveynlerin ve çocukların maksimum faydayı almalarını sağlamak için eksiksiz bir program sunar. Eğitmenlerimiz evinize gilebilir, Skype™ üzerinden ders verebilir ve gereksinimlerinize uyacak şekilde seçtiğiniz yerlerde aile yanında veya konaklama ziyaretleri gerçekleştirebilir.

On yılı aşkın bir süredir olağanüstü eğitimin kalbinde yer alan Uluslararası Eğitmenler, seçkin hizmetlerini dünyanın her yerindeki seçkin müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde uyarlar.

This website stores cookies on your computer. Cookie Policy