Please, assign a menu
Get In Touch
541 Melville Ave, Palo Alto, CA 94301,
ask@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.705.5448
Work Inquiries
work@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.306.6725
Geri

Müşterilerimiz

Dünyanın her yerinde

Her Şey Güvenle İlgilidir

Gurur duyduğumuz müşterilerimiz —
Bizim için müşterilerimiz iş arkadaşlarımız gibidir. Ekibinizin bir uzantısı olarak sizi daha iyi olmanız için güçlendireceğimize inanıyoruz. Daha iyi olmak, en iyi yaptığınız şeye konsantre olabileceğiniz ve gerisini bize bırakabileceğiniz anlamına gelir. İlerlemenin önünde duran tipik acentelik süreçlerini ve prosedürlerini ortadan kaldırıyoruz. Bizimle çalışmaktan hoşlanmanızı istiyoruz ve bir ortaklığın amacı da budur. Çeşitli müşterilerle çalışmanın mutluluğunu yaşadık ve onların işlerine ve desteğine değer verdik.

Dünya çapında birçok sektörde çok çeşitli müşterilerle çalışmaktan gurur duyuyoruz. Büyük ya da küçük, herkesle, her yerde konuşmaya açığız.

On yılı aşkın deneyime sahip, binlerce projede birçok farklı sektörden müşterilerle çalıştık. Müşterilerimizin ortak bir noktası var. Onlar da bizim kadar iddialı. Tek bir şartımız var: Zorlanmalıyız!

Dijital Bir Kültür Oluşturun

En İyiyle Beraber

Sizi nasıl benzersiz kılacağımızı biliyoruz. Dijitali müşterilerimizin işlerinin merkezine yerleştiren çevrimiçi stratejiler sunuyoruz.

Müşterilerimizin görsel/işitsel sorunlarına güçlü, uzun ömürlü çözümler bulmalarına yardımcı olduk ve gelişen güncel teknolojilerimizle onların gelişmesine yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Müşterilerimize saygın bir hizmet sunuyoruz ve görsel/işitsel teknolojilerdeki 10 yılı aşkın deneyimimizle güvenebilecekleri bir ismiz. Müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına uyacak şekilde tasarlanmış hizmetlerimiz var, bu da onların beklentilerini her zaman aştığımız anlamına geliyor.

Süreçleri daha akıllı, organizasyonları daha verimli ve müşteri deneyimlerini daha iyi hale getirerek müşterilerimize değer sağlıyoruz.

Müşterilerimiz

Sevgili Müşterilerimiz

Müşterilerimiz yaratıcı yaklaşımımızı seviyor ve güzel tasarımları işlevsel dijital çözümlere dönüştürme yeteneğimiz hakkında yorum yapıyorlar. İşimize ve müşteri hizmetlerimize o kadar güveniyoruz ki, sizi gururla müşterilerimizden herhangi birine bizimle çalışmayı nasıl bulduklarını sormaya davet ediyoruz.

Her işletmenin profiline ve hedeflerine göre özel yerel dijital iletişim planları oluşturuyoruz ve onlara performanslarını takip edebilecekleri bir İş Merkezi sağlıyoruz: görüntüleme sayısı, kişiler, tıklamaların kaynağı vb.

Profesyonellerin, müşterileri ve potansiyel müşterileri nezdinde her zaman ve her ortamda (cep telefonu, tablet, masaüstü, baskı) görünürlük kazanmalarına olanak tanıyan web siteleri, ekranlar, ziyaret kartları, video kartları vb. içeriğini oluşturuyor ve yönetiyoruz. .

Bu bilgilerin medyamızda ve üçüncü taraf medyalarda kitlesel olarak yayılmasını sağlıyoruz.

This website stores cookies on your computer. Cookie Policy