Please, assign a menu
Get In Touch
541 Melville Ave, Palo Alto, CA 94301,
ask@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.705.5448
Work Inquiries
work@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.306.6725
Geri

Hizmetlerimiz

Daha iyi bir dijital yarına inanıyoruz!

Nasıl Çalıştığımızı Görün

Biz nasıl çalışırız —

Daha iyi bir dijital yarına inanıyoruz!

Biz, dürüst, Türk değerlerine sahip, dost canlısı dijital düşünürlerden (ve uygulayıcılardan) oluşan bir grubuz. Yaptığımız işe ve bunu nasıl yaptığımıza olan tutkumuz, adeta dokunacağınız bir fark yaratıyor. Markaların kişiliğini aktarmaya, arzu ve benzersiz ilgi çekici dijital deneyim yaratmaya yardımcı olan orijinal duygusal içerikler yaratıyoruz. İnsan ilişkilerinin gücüne inanıyoruz ve yaptığımız her şeyin merkezine insanı koyuyoruz.

Sizi tanımak istiyoruz; ne tür bir hayalperest olduğunuzu ve hayallerinizin neyle ilgili olduğunu. Sizi şaşırtacağız; dünyayı RAW olarak görüyoruz ve diğerlerinin göremediğini görüyoruz! Çözümümüzün sizi istediğiniz hedefe götüreceğinden emin olmak istiyoruz; her şeyin istediğiniz gibi gittiğinden emin olmak için rüya görürken gözümüzü her zaman açık tutacağız. Sizinle iletişim halinde kalmak istiyoruz; her rüya bizim için yeni ve fantastik bir yolculuktur ve birlikte keşfettiğimiz herkesten bir şeyler öğrenmeye çalışıyoruz. Sizden haber almak, büyümenizi kutlamak ve bu başarıları sizinle paylaşmak istiyoruz.

Dijital Yaratıcı Ajans

Yaratıcı Tasarım

Neden rüyalarımız bizi baştan çıkarıyor ve heyecanlandırıyor? Nasıl oluyor da bu kadar çok ünlü sanatçı hayallerinden ilham alıyor? Cevap basit: Çünkü hayallerin sınırı yoktur! Tüm gelenekleri ve kuralları unutmamızı ve en cesur dileklerimizi ifade etmemizi sağlarlar. Hayal gücümüzün bizi mutlak yaratıcı özgürlük dünyasına kaçırmasına izin veriyorlar. Rüyanızı birisiyle paylaşmak istiyorsanız, bununla ilgili bir hikayeyi nasıl oluşturacağınızı, dinleyicilerinizi dahil etmek için gerçek duyguları nasıl aktaracağınızı da bilmeniz gerekir.

Hikayeler çok daha kalıcı ve derin etki bırakan duygular yaratır. İnsanların kalplerine ve zihinlerine dokunuyorlar ve bu nedenle ilham verme, motive etme ve harekete geçirme yeteneğine sahipler. Cesur bir dijital hayaliniz varsa, onun peşinden koşun, biz de onu gerçekleştirmenize yardımcı olalım.

Fantastik Teknolojik Fikirler

Bizim Uzmanlığımız

Kişiye özel bir takım elbise istiyorsanız muhtemelen önceden hazırlanmış parçaları alıp birlikte dikmeyeceksiniz. Kişiye özel dijital çözümler dikiş konusunda ustalara ihtiyaç duyar ve geliştiricilerimiz de budur! Tüm yaratıcı fikirleri akışkan mantık sistemine dönüştürmeyi başarırlar. Onlar hayalinizdeki yeni makinenizi birçok şekilde inşa edilebilecek bir tür mühendistir ve hangisinin en iyi olduğunu anlarlar.

20 DK‘da becerilerimizi esas olarak marka kimliği, dijital yaratım ve bu iki alan arasındaki bağlantıya odaklıyoruz. Dijital kapsamımız, duyarlı ve uygulanabilir web sitelerinin oluşturulmasının yanı sıra etkileşimli kurulum konseptini de kapsamaktadır. Tasarımcı olarak bakış açımız, yaratım sürecini asla ihmal etmeden mükemmel bir sonuç için çabalamamızı sağlıyor.

Web sitenizi geliştirirken aynı zamanda web sitenizi doldurduğunuzda da size danışmanlık yapabiliyoruz. İçeriğinizin doğal indekslemeden faydalanması için kodu optimize edeceğiz. 20 DK deneyiminizi en iyi hale getirmek için web sitenizin her gün güncellenmesini sağlayacak eğitim oturumları düzenliyoruz. Son olarak, ihtiyaçlarınıza ve kullandığımız teknolojilere uyacak şekilde hosting seçiminiz konusunda size tavsiyelerde bulunacağız.

Profesyonel Strateji Uzmanlığı

Strateji

Strateji uzmanlarımız kalpleri, akılları ve işleri kazanmak için insanların davranışlarını neyin motive ettiğini, inançlarını şekillendiren ve onları harekete geçmeye teşvik eden şeyleri anlamanız gerektiğini biliyor. Gerçekleşen stratejiler tasarlamak için müşterilerimizle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz.

— İş Stratejisi —
Zorlukları çözen, hedeflere ulaşan ve müşterilerimizi ister start-up ister küresel olarak kurulmuş olsun, pazarlarında ve sektörlerinde ön sıralarda tutan stratejiler tasarlıyoruz.

— Kampanya Stratejisi —
Ekibimiz, sadık, katılımcı ve aktif topluluklar, müşteriler ve marka savunucuları yaratma konusunda fark yaratabilecek akıllı kampanyalar tasarlıyor.

— Marka ve İletişim Stratejisi —
Büyük markalar zamana ve zorluklara rağmen inançlarına sadık kalırlar. Markaların kendilerini anlamalarına, etkili iletişim kurmalarına ve pazar liderliğini kurmalarına yardımcı oluyoruz.

— Pazarlama Stratejisi —
Her kuruluşun sürekli olarak müşterilerinin ilgisini çekmesi ve müşterilerinin akıllarında kalması gerekir. Gerçek, somut sonuçlar veren pazarlama stratejileri tasarlıyoruz.

— Medya Stratejisi —
Medya ortamı sürekli değişiyor. Gürültüyü ortadan kaldıran dijital, geleneksel ve sürükleyici medyayı içeren entegre stratejiler tasarlamak için kuruluşlarla birlikte çalışıyoruz.

— Dijital Strateji —
Müşterilerimizin iş süreçlerini kolaylaştırmalarına, verimliliği artırmalarına ve karlılıklarını artırmalarına yardımcı oluyoruz. Şirketlerin büyüme için dijital teknolojiden nasıl yararlanabileceklerini anlıyoruz.

— İçerik Stratejisi —
Giderek daha bağlantılı hale gelen bir dünyada içerik, başarılı markaların para birimidir. Dijital, sosyal, arama ve geleneksel kanallar için alakalı ve ilgi çekici içerik stratejileri tasarlıyoruz.

Marka Stratejisi

Marka ve İletişim

Markalaşmanın gücü hiç bu kadar etkili olmamıştı. Hayal edilebilecek hemen hemen her şeyin kolayca erişilebildiği ve mevcut olduğu markalar, her pazarın manzarasında gezinmemize ve istediğimiz, ihtiyaç duyduğumuz ve değer verdiğimiz ürünleri, hizmetleri ve deneyimleri seçmemize olanak tanıyor.

— Marka ve İletişim Stratejisi —

Müşterilerimizin öne çıkmasına ve alakalı kalmasına yardımcı olacak stratejiler tasarlıyoruz. Diğer şeylerin yanı sıra, çalışmalarımızda bilgi edinmeye, elde tutmaya, temas noktalarına, iç ve dış iletişime değer veriyoruz.

— Kimlik Tasarımı —

Her büyük marka aynı temel temeller üzerine kuruludur: Kim, ne, neden, nerede, ne zaman ve nasıl. Markalarını tanımlamak, geliştirmek ve oluşturmak için müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz.

— Görsel Kimlik Tasarımı —

Müşterilerimizin daha etkili iletişim kurmasına, kendilerini daha iyi pazarlamasına, daha hızlı büyümesine ve insanlar için daha değerli olmasına yardımcı olacak duygusal markalar ve görsel kimlikler tasarlıyoruz.

— Temas Noktası Planlaması —

Müşterilerimizin fiziksel, dijital veya ruhani temas noktaları aracılığıyla unutulmaz, duygusal ve tutarlı marka deneyimleri geliştirmelerine yardımcı oluyoruz.

— Deneyim Tasarımı —

Ekibimiz, marka ve iletişim stratejileri, pazarlama faaliyetleri, marka temas noktaları, medya ve diğer varlıklarla birlikte çalışan markalı deneyimler yaratır.

— Teminat ve Varlıklar —

Müşterilerimizin hem dijital hem de fiziksel ortamlarda müşterilerini iletişim kurmasına, eğitmesine ve güçlendirmesine yardımcı olan pratik, etkili ve ilgi çekici teminatlar ve varlıklar tasarlıyoruz.

— Metin Yazarlığı —

Mükemmel iletişimin, pazarlamanın ve reklam kampanyalarının temeli akıllı metin yazarlığıdır. Kelime ustalarımız hem dijital hem de geleneksel kanallar için yazma becerisine sahiptir.

Deneyim ve Tasarım

Tasarım ve Kullanıcı Deneyimi

Kullanıcı deneyiminin her mükemmel ürünün, hizmetin, markanın ve işletmenin kalbinde yer aldığını anlayan, tasarım odaklı bir ajansız. Ekibimiz dikkat çekici, zarif, kullanışlı ve pratik iş çözümleri yaratmak için müşterilerimiz ve onların müşterileriyle uyum içinde çalışır.

— Kullanıcı Deneyimi Tasarımı —
UX tasarım sürecimiz, müşterilerimiz ve onların müşterileriyle araştırma, tasarım, test etme, iyileştirme ve sürekli öğrenmeyi içerir.

— Kullanıcı Arayüzü Tasarımı —
Ekibimiz, temel web kataloglarından kitlesel fonlama platformlarına, bulut yazılımlarına ve ötesine kadar kullanıcı arayüzleri tasarlama konusunda geniş deneyime sahiptir.

— Web Sitesi Tasarımı —
Olağanüstü web siteleri tasarlamamızla tanınıyoruz. Sürecimiz ve yaklaşımımız, tasarım ekibimizin şimdiye kadar görebileceğiniz en güzel, işlevsel ve sezgisel web sitelerinden bazılarını oluşturmasına olanak tanır.

— Duyarlı Tasarım —
Ekibimiz mobil, tablet, masaüstü ve yeni ortaya çıkan cihazlar için kullanıcıları pratik, duygusal ve kullanışlı yollarla ölçeklendiren, uyarlayan ve onlarla etkileşime giren kusursuz deneyimler tasarlıyor.

— Mobil ve Gelişen Platformlar —
Dünya daha mobil hale geldikçe biz de aynısını yapıyoruz. Mobil ve tablet cihazların yanı sıra giyilebilir cihazlar da dahil olmak üzere yeni ortaya çıkan platformlar için çözümler tasarlıyoruz.

— Ürün ve Hizmet Tasarımı —
Pazar fırsatlarını belirlemek, yenilikçi ürün ve hizmetler geliştirmek ve onları ticari başarıya göre konumlandırmak için müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz.

— Uygulama Tasarımı —
Müşterilerimize yönelik tek veya çoklu cihaz kullanımına yönelik web, mobil, tablet için yazılım uygulamaları yaratıyoruz.

— Ambalaj ve Baskı —
Ambalaj ve Baskı

Dijital İçerik Geliştirme

Teknoloji

Geliştirme ekibimiz, web siteleri, mobil uygulamalar, e-ticaret platformları ve içerik yönetimi platformları dahil olmak üzere güçlü iş çözümleri oluşturmak için çeşitli yaygın ve yeni gelişen teknolojilerle çalışır. Sürükleyici, etkileşimli ve duygusal teknoloji çözümleri yaratmaya odaklanıyoruz.

— Web Sitesi Geliştirme —
Dünya çapında yüzlerce şirket için web siteleri geliştirdik. Boyut, ölçek veya amaç ne olursa olsun müşterilerimizin web içeriklerini, ürünlerini ve hizmetlerini yönetebilmelerini sağlıyoruz.

— Mobil Uygulama Geliştirme —
Markalar ve kuruluşlar için gerçek iş sonuçları sağlayan, iOS ve Android için güzel mobil uygulamalar tasarlıyor ve geliştiriyoruz.

— CMS Uygulaması —
Sertifikalı SilverStripe ortaklarıyız ve esnek, tasarım dostu ve kullanımı kolay olduğundan neredeyse yalnızca küçük, orta ve büyük ölçekli dijital yapılar için CMS ürünlerini kullanıyoruz.

— Sosyal Oyunlar ve Uygulamalar —
Sürükleyici, yapışkan ve marka katılımını artıran sosyal uygulamalar ve oyunlar tasarlıyor ve geliştiriyoruz.

— Mobil / Duyarlı Geliştirme —
Ekibimiz, müşterilerimiz için masaüstü, mobil, tablet ve diğer cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışan, uyarlanabilir duyarlı veya mobil odaklı web siteleri, uygulamalar ve platformlar tasarlar ve oluşturur.

— e-Ticaret Geliştirme —
Perakendeciler, hayır kurumları, işletmeler arası kuruluşlar ve bunların arasındaki her şey için hem standart hem de ısmarlama e-Ticaret çözümleri tasarlama ve oluşturma konusunda geniş deneyime sahibiz.

— Ismarlama Geliştirme —
Son derece deneyimli geliştirici ekibimiz, hediye kayıtları, intranetler, açık artırma platformları ve daha fazlası dahil olmak üzere müşterilerimiz için sürekli olarak son derece karmaşık ısmarlama çözümler geliştirmektedir.

— API Entegrasyonları —
API Entegrasyonları

Yaratıcı Dijital Fikirler

Yaratıcılık

Yaratıcı ekibimiz ilham vermeyi ve memnun etmeyi amaçlıyor. Yaratıcılığın sınırlarının olmadığını anlıyor ve küçük düşünerek kendimizi sınırlandırmıyoruz. Büyük fikirlerimizin tüm yelpazesini hayata geçirmek için pratik yollar tasarlıyoruz ve yaptığımız her şey gibi, kullanıcı ve izleyici de yaratıcı sürecimizin merkezinde yer alıyor.

— Kampanya Reklamı —
Duyguları uyandıran, eyleme ilham veren ve sosyal heyecan yaratan unutulmaz kampanyalar tasarlıyoruz. Ekibimiz, ulusal ve küresel ölçekte hem küçük hem de büyük kuruluşlar için kampanya geliştirme deneyimine sahiptir.

— Sanat Yönetimi —
Tasarımcılarımız Sanat Yönetmenlerimizdir. Mac operatörlerini işe almıyoruz; yönetim ekibimizle işbirliği içinde sanat yönetiminden sorumlu yetenekli, parlak ve tutkulu kişileri işe alıyoruz.

— Entegre Pazarlama —
Ekibimiz dijital ve fiziksel ortamlara yayılan entegre pazarlama kampanyaları tasarlıyor. Ölçülebilir sonuçları ve başarı kriterleri olan, müşterilerimize değer katan çözümler üretiyoruz.

— Hikaye Anlatımı —
Yazmak, Little Giant’ta yaptığımız her şeye sıkı bir şekilde entegre edilmiştir. Metnin orijinal, tutarlı ve ilgi çekici olduğundan emin olurken marka tonunun ve kişiliğinin yakalanıp iletilmesini sağlamaya odaklandık.

— Ürün ve Hizmet Tasarımı —
Pazar fırsatlarını belirlemek, yenilikçi ürün ve hizmetler geliştirmek ve onları ticari açıdan başarılı olacak şekilde mükemmel bir konuma getirmek için müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz.

Medya Pazarlama

Medya ve Pazarlama

Dijital olarak yönetiliyoruz ancak geleneksel medyanın, özellikle entegre stratejiler ve kampanyalarla birleştirildiğinde sahip olduğu değeri anlıyoruz. Müşterilerimizin medya ihtiyaçlarını belirlemek ve bütçelerinden ve kanallarından en iyi şekilde yararlanmalarını sağlayacak akıllı stratejiler, planlar ve kampanyalar oluşturmak için müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz.

— Medya Stratejisi —
Her kuruluşun sürekli olarak müşterilerinin ilgisini çekmesi ve müşterilerinin akıllarında kalması gerekir. Gerçek, somut sonuçlar veren pazarlama stratejileri tasarlıyoruz.

— Medya Satın Alma —
Müşterilerimiz için geleneksel medyanın yanı sıra dijital, sosyal, arama, görüntülü reklam ve yeniden pazarlama dahil olmak üzere çeşitli medyaları satın alıyor ve yönetiyoruz.

— Aramak —
Müşterilerimizin pazardaki varlıklarını büyütmelerine ve kârlılıklarını artırmak için olası satışlar ve satışlar oluşturmalarına yardımcı olmak için SEO ve SEM kampanyaları üzerinde çalışıyoruz.

— Sosyal Kampanyalar —
Marka katılımını artırmak, potansiyel müşteri yaratmayı artırmak ve satışları artırmak için içgörü odaklı sosyal medya kampanyaları yürütüyoruz. Müşterilerimizin kampanya hedeflerini karşılamak için kreatifi, kitleyi ve medyayı yönetiyoruz.

— Müşteri Aktivasyonu —
Ekibimiz, müşterileri harekete geçirmek, etkileşime geçirmek ve güçlendirmek için tasarlanmış sürükleyici ve etkileşimli deneyimler yaratır. Güçlü aktivasyon çözümleri oluşturmak için dijital, geleneksel ve deneyimsel pazarlamayı birleştiriyoruz.

— Pazarlama Stratejisi —
Her kuruluşun sürekli olarak müşterilerinin ilgisini çekmesi ve akıllarında kalması gerekir. Gerçek, somut sonuçlar veren pazarlama stratejileri tasarlıyoruz.

— Kampanya Yönetimi —
Müşterilerimiz için dijital ve fiziksel kanallara yayılan pazarlama, reklam ve medya kampanyaları tasarlıyor ve yönetiyoruz. Ekibimiz iletişimi, etkinlikleri ve toplulukları proaktif bir şekilde yönetir.

— İçerik Yaratımı —
İçerik yaratımı

— Web Sitesi Geliştirme —
Dünya çapında yüzlerce şirket için web siteleri geliştirdik. Boyut, ölçek veya amaç ne olursa olsun müşterilerimizin web içeriklerini, ürünlerini ve hizmetlerini yönetebilmelerini sağlıyoruz.

— Mobil Uygulama Geliştirme —
Markalar ve kuruluşlar için gerçek iş sonuçları sağlayan, iOS ve Android için güzel mobil uygulamalar tasarlıyor ve geliştiriyoruz.

— CMS Uygulaması —
Sertifikalı SilverStripe ortaklarıyız ve esnek, tasarım dostu ve kullanımı kolay olduğundan neredeyse yalnızca küçük, orta ve büyük ölçekli dijital yapılar için CMS ürünlerini kullanıyoruz.

— Sosyal Oyunlar ve Uygulamalar —
Sürükleyici, yapışkan ve marka katılımını artıran sosyal uygulamalar ve oyunlar tasarlıyor ve geliştiriyoruz.

— Mobil / Duyarlı Geliştirme —
Ekibimiz, müşterilerimiz için masaüstü, mobil, tablet ve diğer cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışan, uyarlanabilir duyarlı veya mobil odaklı web siteleri, uygulamalar ve platformlar tasarlar ve oluşturur.

— e-Ticaret Geliştirme —
Perakendeciler, hayır kurumları, işletmeler arası kuruluşlar ve bunların arasındaki her şey için hem standart hem de ısmarlama e-Ticaret çözümleri tasarlama ve oluşturma konusunda geniş deneyime sahibiz.

— Ismarlama Geliştirme —
Son derece deneyimli geliştirici ekibimiz, hediye kayıtları, intranetler, açık artırma platformları ve daha fazlası dahil olmak üzere müşterilerimiz için sürekli olarak son derece karmaşık ısmarlama çözümler geliştirmektedir.

— API Entegrasyonları —
API Entegrasyonları

Sosyal Medya Stratejisi

Sosyal Medya ve İçerik

Garaj startup‘larına kadar çok uluslu şirketlerle çalışıyoruz. Bir fikriniz, vizyonunuz, projeniz varsa yardımcı olabiliriz.

— Sosyal Medya Stratejisi —
İşletmelerin pazarlama, iletişim, müşteri sadakati ve müşteri aktivasyonu için sosyal medyayı nasıl kullanabileceğini biliyoruz. Müşterilerimiz ve hedef kitleleri için akıllı stratejiler tasarlıyoruz.

— Kampanya Oluşturma —
Müşterilerimiz için dijital ve fiziksel kanallara yayılan pazarlama, reklam ve medya kampanyaları tasarlıyor ve yönetiyoruz. Kampanyaları planlamadan tasarım ve uygulamaya kadar uçtan uca yürütüyoruz.

— Topluluk Yönetimi —
Topluluk yönetimi genel olarak iletişim ve iş dünyası için önemlidir. Müşterilerimizin sosyal ve dijital topluluklarını yönetmelerine yardımcı oluyoruz ve aynı zamanda marka değerlerini oluşturmalarını sağlıyoruz.

— Etkileyici Etkileşim —
Ekibimiz, müşterilerimizin markalarını tanıtmasına, pazarlamasına ve desteklemesine yardımcı olabilecek, güçlü bir sosyal veya dijital varlığa ve takipçiliğe sahip çeşitli etkileyicileri proaktif bir şekilde belirler, onlarla etkileşime geçer ve yönetir.

— İçerik Geliştirme —
İçerik, mükemmel pazarlama ve reklamcılığın temel direklerinden biridir. Metin yazarlarımız ve yaratıcılarımız, çeşitli kanallar için markaya özel içerik oluşturmak amacıyla müşterilerimiz ve onların müşterileriyle birlikte çalışır.

Dijital Veri Analizi

Veri Analizi

Dijitalin gücü verilerden gelir. Kullanıcı davranışı, ilgi alanları ve demografik bilgiler hakkında giderek daha fazla bilgi elde edildikçe analitik, içgörü ve optimizasyon ihtiyacı da artıyor. Müşterilerimizin doğru verileri toplamasına yardımcı oluyoruz ve ardından bunları dijital varlıklarını, platformlarını ve iletişimlerini iyileştirmek için kullanıyoruz.

— Strateji Uygulama —
Müşterilerimizin, müşterilerini daha derinlemesine anlamalarına olanak tanıyan kapsamlı veri stratejileri tasarlıyoruz. Teknoloji ekibimiz ölçüm ve veri madenciliği için araçlar uygular.

— Raporlama ve Analiz —
Veriye sahip olmak başka bir şey, onu kullanmak tamamen başka bir şey. Müşterilerimize yönelik fırsatları belirlemek için kullanabileceğimiz anlamlı kalıpları, içgörüleri ve trendleri nasıl çıkaracağımızı anlıyoruz.

— Konuşma Optimizasyonu —
Çoğu dijital varlık, ister bir satın alma işlemi tamamlanıyor ister bir soruşturma yapılıyor olsun, dönüşüm için tasarlanmıştır. Müşterilerimizin varlıklarını karlılık açısından izlemek, analiz etmek ve optimize etmek için veri ve dönüşüm araçlarından yararlanıyoruz.

— Kampanya Optimizasyonu —
Verileri kullanarak, müşterilerimizin yatırım getirisini artırmak ve onlara somut KPI odaklı sonuçlar sunmak için kampanya ve medya performansını optimize ediyoruz.

— Kullanıcı Testi —
Kullanıcılara istedikleri, ihtiyaç duydukları ve değer verdikleri deneyimi sunmaya odaklandık. Bunu doğrudan onlardan alarak anlamak çok daha kolaydır. Ekibimiz, çalışmalarımızı sürekli olarak geliştirmemize olanak tanıyan test planları oluşturur.

This website stores cookies on your computer. Cookie Policy